KONST / Litografier / Färglitografi 13557020
nr 1355 7020
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Blått paket. Signerad, numrerad 306/360. Motivet: 55x38 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
4.600 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:58:50
1.500 kr
2.000 kr
2.200 kr
3.000 kr
3.200 kr
3.400 kr
3.800 kr
4.200 kr
4.400 kr
19 okt
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann